Thursday, November 29, 2012

Tiranë, një i vdekur, dy të plagosur në aksident tek “21 dhjetori”Një person ka vdekur dhe dy të tjerë janë plagosur në një aksident automobilistik në Tiranë. Ngjarja me pasojë një të vdekur është shënuar paraditen e sotme në kryeqytet.

Aksidenti ndodhi sot rreth orës 05:00 të mëngjesit në zonën e “21 Dhjetorit” kur 3 automjete u përplasën me njëra-tjetrën.

Policia konstatoi se si pasojë i vdekur në vend ka mbetur drejtuesi i mjetit tip Benz, ndërsa janë plagosur dhe 2 persona.